«Рівнегаз» пропонує комплексну послугу із заміни газових котлів на більш енергоефективні

701 0

Ми у соцмережах:

«Рівнегаз» пропонує комплексну послугу із заміни газових котлів на більш енергоефективні

У 2021 році АТ «Рівнегаз» запропонувало споживачам природного газу продаж газового обладнання. Сучасні зразки опалювальної техніки значно  енергоефективніші у порівнянні з котлами 10-15 річної давнини.

Також компанія пропонує послугу - індивідуальний підбір газового обладнання під потреби клієнта. У 2021 році продано більше 150 котлів. Власники нової техніки оцінили її переваги вже на початку опалювального сезону. Адже заміна старого обладнання на модернізоване призводить до значної економії. Коефіцієнт корисної дії (ККД) застарілих котлів набагато нижчий, тому що їхні основні теплообмінники виготовляли зі сталі або чавуну, а в сучасних вони зроблені з нержавіючої сталі або міді.

У вересні market.104.ua вивело на ринок власний котел 104.ua Model T. Він дозволяє заощаджувати до 40% газу в опалювальний період. Ця модель призначена для опалення і підігріву води в квартирах і приватних будинках, її ККД дорівнює 92%.  До того ж котел безпечний, адже викид продуктів згоряння природного газу виводиться турбіною назовні за межі помешкання.

Енергоефективне газове обладнання легко обрати онлайн на сайті market.104.ua, де є широкий вибір сучасної техніки із вичерпним описом та характеристикою. А, якщо залишаться питання, – вас проконсультує менеджер за номером 0 800 304 104. Там же можна замовити послугу «Передзвонити мені».

Все обладнання сертифіковане та відповідає міжнародним стандартам якості. А компанія «Рівнегаз» здійснить монтаж, перший пуск газу, а також надасть гарантію.

Довідка:

Регіональна Газова Компанія - сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектора, орієнтовані на підвищення якості клієнтських обслуговування, модернізації галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайнято 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів і більше 8 млн споживачів газу. АТ "Рівнегаз" експлуатує 10,2 тис. км газопроводів і здійснює доставку газу до осель 266 тис споживачів області та 2,8 тис. комунально-побутових об’єктів та промислових підприємств, установ і організацій.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також