«Рівнегаз» встановив 25 ШГРП вартістю понад 10 млн грн

333 0

Ми у соцмережах:

«Рівнегаз» встановив 25 ШГРП вартістю понад 10 млн грн

Впродовж першого півріччя 2021 року, працівники «Рівнегазу» встановили 25 нових газорегуляторних пунктів (ШГРП). Нове сучасне обладнання виробництва Львівського заводу RGC Production встановили на місці застарілих шкафів зі строком служби понад 25 років.

Нові ШГРП забезпечать стабільну, безперебійну та безпечну подачу газу трьом тисячам клієнтів компанії.

ШГРП обладнані сучасною автоматикою та якісними італійськими регуляторами тиску. Дане оснащення понижує та підтримує постійний тиск газу в мережі, незалежно від обсягів споживання. Таким чином, клієнти можуть безпечно користуватися газовими приладами в домівках. Обладнання на шафових пунктах не тільки регулює рівень тиску газу, а й запобігає його стрибкам, робить його стабільним 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Крім того, фільтри шафового газорегуляторного пункту очищують блакитне паливо перед подачею його споживачам.

«Модернізацію газового обладнання наше товариство провело на виконання Плану розвитку. Вартість робіт разом з обладнанням становить понад 10 млн грн. з ПДВ. Фінансуються ці роботи за рахунок тарифу на розподіл газу. Тому своєчасна оплата послуги доставки газу — запорука утримання газорозподільних мереж і споруд на них в належному стані», — зазначив технічний директор АТ «Рівнегаз» Олександр Климчук.

Для модернізації газових мереж області, до кінця року компанія планує встановити ще 52 нових ШГРП. Обладнання забезпечуватиме регулювання подачі газу для понад 7 тис споживачів Рівненщини.

Загалом, за 2,5 роки «Рівнегаз» провів модернізацію у зоні ліцензійної діяльності 55 шафових газорегуляторних пунктів виробництва Львівського заводу RGC Production.

Довідка: Регіональна Газова Компанія — сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектора, орієнтовані на підвищення якості клієнтських обслуговування, модернізації галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайнято 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів і більше 8 млн. споживачів газу.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також