«РІВНЕГАЗ ЗБУТ» просить юросіб здійснювати оплату за спожитий газ та електроенергію за умовами договору

503 0

Ми у соцмережах:

«РІВНЕГАЗ ЗБУТ» просить юросіб здійснювати оплату за спожитий газ та електроенергію за умовами договору

На даний момент ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» здійснює безперебійне постачання природного газу та електроенергії для усіх категорій клієнтів, витримуючи всі умови контракту за ціною, незважаючи на значне збільшення закупівельної ціни на Європейських хабах (на сьогодні котирування TTF значно перевищили 2 000 дол. США за тисячу кубометрів) та росту курсу валют, за якими проводиться закупівля газу в Європі.

 - Розуміючи надзвичайну важливість своєї соціальної місії, ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» на сьогоднішній день не проводить заходів з обмеження газопостачання та електроенергії клієнтам, що мають заборгованість за енергоресурси.

У таку важку для усіх нас хвилину ми потребуємо підтримки та розуміння від своїх клієнтів, адже закупівля та постачання природного газу та електроенергії нашою компанією напряму залежить від вчасних розрахунків за спожиті природний газ та електроенергію.

Просимо вас віднестись з розумінням до даної ситуації та проводити оплату за спожитий природний газ та електроенергію, дотримуючись умов договору.
У разі, якщо Ваше підприємство на даний момент знаходиться у скрутному становищі, будь ласка, здійснюйте оплату за спожиті енергоресурси поетапно, кожні два-три дні
, - йдеться у зверненні компанії.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також