Рівненщина більше не у «червоній зоні» через коронавірус

1937 0

Ми у соцмережах:

Рівненщина більше не у «червоній зоні» через коронавірус

На Рівненщині та ще у чотирьох областях України з 27 березня скасовують "червоний" рівень епідемічної небезпеки через поширення СОVID-19.

Також МОЗ пропонує відмовитись від введення рівнів епіднебезпеки на період воєнного стану і один місяць після його завершення. Про це повідомляє Кабінет Міністрів України.

"Червону зону" скасовуть у Закарпатській, Івано-Франківській, Луганській, Рівненській та Хмельницькій областях. Таке рішення прийняте на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 26 березня.

Як зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, рішення прийнято на основі епідемічної ситуації, а також з урахуванням введення воєнного стану в країні, що унеможливлює планомірного ведення статистики і дотримання протиепідемічних норм.

У зазначених регіонах будуть застосовані обмежувальні протиепідемічні заходи.  Обласним військовим адміністраціям доручено вжити заходів до забезпечення дотримання відповідних обмежувальних заходів, а також забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад і за необхідності вживати додаткових заходів.

МОЗ розробило проєкт змін до вищезгаданої постанови, яким пропонує відмовитись від введення рівнів епідемічної небезпеки на період воєнного стану і один місяць після його завершення. Також відмовитися від всіх обов’язкових протиепідемічних обмежень та запровадити рекомендації юридичним та фізичним особам дотримуватись протиепідемічних заходів, спрямованих на запобіганняя поширенню COVID-19. Заклади охорони здоров’я мають забезпечити повноцінну готовність до реагування на спалах коронавірусної хвороби в умовах воєнного стану. Зазначені пропозиції будуть винесені на розгляд Кабінету Міністрів найближчим часом. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також