Рівненщина готова до опалювального сезону

1162 0

Ми у соцмережах:

Фото: “Слово і діло”

До початку опалювального сезону Рівненщина підготовлена, на порядку денному – підготовка обігрівних пунктів. На цьому наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль під час всеукраїнської онлайн наради головуванням міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Житлові будинки, а також котельні області готові до опалювального сезону на 100%. Розроблено антикризові плани реагування на випадок припинення газопостачання з урахуванням змодельованої ситуації відсутності енергоносіїв.

Окрім цього, підрозділи ДСНС області готуються до облаштування пунктів обігріву, а також до розгортання мобільних пунктів.

- На сьогодні стоїть питання підготовки обігрівних пунктів на Рівненщині. Зокрема, в області реалізується проект із розгортання мобільних будиночків-палаток для ВПО від швецьких партнерів. Розглядаємо можливість адаптації їх під пункти обігріву. Перші такі конструкції вже приїхали на територію Рівного, - зазначив начальник ОВА Віталій Коваль.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов підкреслив, що важкі обставини вимагають невідкладних рішень для якомога м’якшого проходження складного опалювального сезону.

Урядовець також акцентував увагу на ощадливому використанні енергоносіїв задля пришвидшення стабілізації та відновлення системи енергозабезпечення в усіх регіонах України.

 У місті Костополі опалювальний сезон стартував 20 жовтня. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також