Рівненщина – кандидатка на «червону зону»

2302 0

Ми у соцмережах:

Рівненщина – кандидатка на «червону зону»

Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Ще одна область, яка ризикує стати «червоною» за рівнем небезпеки поширення COVID-19 – Чернівецька.

 Про це інформує «ТСН».

За його словами, якщо впродовж двох днів показники динаміки і рівня госпіталізації будуть зростати, то ці регіони можуть перейти на "червоний" рівень епіднебезпеки. 

Очільник МОЗ нагадав, що індикатори МОЗ, які сигналізують про необхідність запровадження вищого рівня епідемічної небезпеки, уже не прив’язані до кількості інфікованих.

“Наші індикатори працюють не на кількість випадків. Для запровадження “червоного” рівня епіднебезпеки немає значення чи (було зафіксовано – ред.) тисячу, чи 10 тисяч випадків. Три із наших індикаторів прив’язані до кількості госпіталізацій, бо пріоритетом у нас є стабільна робота медичної системи. Мова йде про завантаження ліжок, динаміку рівня госпіталізації і рівень госпіталізації ”, - пояснив міністр.

Індикатором, який засвідчує спалах захворювання на COVID-19, є коефіцієнт виявлених випадків інфікувань. 

“Більшість тестів робиться в МОЗівських структурах, там статистика сто відсотків правильна. Якщо із тисячі протестованих понад 200 позитивних — тут у нас уже засвітиться індикатор”, - зауважив Віктор Ляшко.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також