Рівненщина найкраще наповнює свої бюджети

553 0

Ми у соцмережах:

Рівненщина найкраще наповнює свої бюджети

За показниками наповнення бюджетів Рівненщина лідирує серед регіонів України у І кварталі 2020 року. Так, область найкраще в Україні впоралася із поставленим річним завданням з доходів зведеного бюджету.

Також Рівненщина на другому місці за наповненням бюджетів. Так, у порівнянні з аналогічним періодом торік – доходи зведеного бюджету області збільшилися на 17,7%, а надходження від ПДФО зросли на 17,6%.

За словами голови ОДА Віталія Коваля, цього вдалося досягти, в першу чергу, завдяки детінізації нелегального бізнесу, легалізації робочих місць, налагодженню співпраці між органами місцевої влади, територіальними службами та підприємцями.

«Під час карантину Рівненщина демонструє як хороші показники наповнення бюджетів, так і найменший спад надходжень в Україні. Цей результат однозначно пов'язаний із нашою роботою у напрямку легалізації. Тому не лише продовжуємо, а посилюємо цей напрямок. Рівненщина – територія рівних можливостей. Вкотре переконуюся, що обрана нами стратегія працює та дає результати», - відзначив Віталій Коваль. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також