Рівненщина розширює співпрацю із регіонами Польщі, Білорусі та України

730 0

Ми у соцмережах:

Рівненщина розширює співпрацю із регіонами Польщі, Білорусі та України

Рівненщина стане партнером стратегії транскордонного співробітництва між Люблінським та Підкарпатським воєводствами Польщі, Брестською областю у Білорусі, а також Львівським та Волинським регіоном.

Про деталі транскордонного співробітництва в рамках програми «Україна-Польща-Білорусь» розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який із робочим візитом відвідує Польщу.

- На зустрічі з маршалеком Люблінського воєводства Ярославом Ставярським вдалось обговорити умови нашого подальшого партнерства. Для Рівненщини це - розширення співпраці з регіонами, можливість участі в проектах та грантах, а також отримання додаткових коштів на різноманітні ініціативи, - зазначив Віталій Коваль.

Стратегія транскордонного співробітництва буде впроваджуватися упродовж 2021-2027 років. Зокрема, йдеться про галузь смарт-спеціалізації, ІТ-сектору, меблевого кластеру, а також професійної освіти.

Варто відзначити, що нині у Польщі лише відроджується сфера професійно-технічної освіти. Тим часом на Рівненщині упродовж 2-х років успішно відкриваються та вже працюють 25 нових центрів. 

Також із маршалеком Люблінського воєводства домовилися про співпрацю у медичній та туристичній сферах.

- Зустрілися з керівниками найбільших медичних закладів Люблінського воєводства. Визначились по стратегічних напрямках співпраці. Зокрема, розвиток Рівненських обласних дорослої і дитячої лікарень, Клеванського військового госпіталю. Окрім того, домовилися у 2022 році провести в регіонах фестиваль партнерства. Тиждень промоції Рівненщини в Любліні і навпаки, - повідомив Віталій Коваль.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також