Атомники готуються до проведення веломарафону 100 ВЕЛОwatt

622 0

Ми у соцмережах:

Атомники готуються до проведення веломарафону 100 ВЕЛОwatt

Найенергійніший веломарафон України «100 ВЕЛОwatt» 2020 протяжністю у 100 кілометрів заплановано провести 12 вересня.

Організаторами заходу традиційно виступають Рівненська АЕС, первинна профспілкова організація РАЕС, організація молоді ППО ВП РАЕС за підтримки профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом». Стартуватиме захід, як звично, на пристанційній площі Рівненської АЕС, а фінішуватимуть спортсмени на території реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Біле озеро».

Як зазначають організатори, маршрут гонки, як і минулого року, проляже мальовничими дорогами Володимирецького і Маневицького районів, що у 30-кілометровій зоні спостереження Рівненської АЕС. Зокрема, зареєструватись на спортивний захід можна на сайті www.runstyle.net, перейшовши за допомогою QR-коду, що на афіші гонки.

До слова, минулоріч у велоівенті взяло участь близько 200 велолюбителів та професійних спортсменів, а у 2018 році проїхати «сотку» виявило бажання 163 «велобайкера». Більше половини традиційних учасників – команди українських атомників з усіх АЕС України та НАЕК «Енергоатом», які своїм прикладом надихають вести здоровий спосіб життя.

«Станом на друге вересня 2020 року маємо близько 100 офіційно зареєстрованих учасників. Це спортсмени, що представляють кожен свою команду, відповідно й регіон України. Вартість участі у заході складає 250 грн. Прикметно, що партнерами веломарафону є громадська організація «Українське ядерне товариство» у Рівненській області, торговельна марка «Скиба», ТМ "Степанська", офіційний дилерський центр «ŠKODA» у м. Рівне та компанія NUTREND. Тож очікуємо на справжнє спортивне свято велолюбителів», - зазначив організатор заходу Євгеній Бураков.

Варто зазначити, що рівненські атомники тим часом набули спортивного досвіду у Відкритому чемпіонаті України з триатлону на довгій дистанції Triatman Iron 140.6 & 70.3. Інженер-дефектоскопіст служби контролю металу РАЕС Сергій Муравинець та слюсар дільниці контрольно-вимірювальних приладів цеху теплової автоматики і вимірювань Станіслав Харечко вдало фінішували у спортивному заході. Щодо результатів, то Сергій посів 5 місце в чемпіонаті з часом 10:35:10 в абсолюті і у віковій категорії 30-39 років, а Станіслав з часом 13:35:02 фінішував 37-им у триатлоні й 2-им у віковій категорії 18-29 років.

Вебсайт РАЕС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також