Рівненська АЕС — про “назвичайну подію”, яка, стверджують, такою не була

364 0

Ми у соцмережах:

Рівненська АЕС — про “назвичайну подію”, яка, стверджують, такою не була

РАЕС поширила сьогодні інформаційне повідомлення щодо події, яка сталася 18 грудня і яку чомусь у ЗМІ назвали як “надзвичайну”

“18 грудня на Рівненській АЕС бригада ВП «Атомремонтсервіс» ДП «НАЕК «Енергоатом» за нарядом-допуском згідно з проєктом виконання робіт (ПВР) виконувала роботи з транспортування трансформатора типу ТРДНС-63000/35.

О 09:35 під час транспортування вищезгаданого трансформатора з позиції 41Т пристанційного вузла енергоблоку №4, який перебуває в планово-попереджувальному ремонті, шляхом перекочування до комірки «резерв» енергоблоку №3 відбулося зачеплення трубки за поздовжню залізобетонну балку технологічної естакади.

Внаслідок події пошкодження трубопроводів та кабельних зв’язків, які проходять естакадою не сталося. Впливу на роботу енергоблоків РАЕС подія не мала. Травмування персоналу не було.

Попередньо встановлена причина цієї події – порушення виконавцями робіт ВП «Атомремонтсервіс» ДП «НАЕК «Енергоатом» вимог ПВР, а саме «не зняття всіх деталей, що підлягають демонтажу».

Ця подія підлягає розслідуванню згідно з «Типовым положением о порядке расследования и учета малозначимых событий в ОП АЭС ГП «НАЕК «Энергоатом» ПЛ-Д.003.463-16”.

В інформації РАЕС також повідомляється, що “смерть працівника ВП «Атомремонтсервіс» в номері готелю «Вараш», про яку повідомлялося раніше, не пов’язана із вищеописаною подією”.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також