Рівненська легкоатлетка здобула золото на чемпіонаті України

1454 0

Ольга Мосійчук, вихованка Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, здобула перемогу у метанні списа на юнацькому чемпіонаті України з легкої атлетики, який днями відбувся у Харкові.

Спортсменка метнула спис на 35м 88см, повідомляє прес-служба Рівненської облради.

Інший вихованець ліцею, Віталій Барук, опинився за крок до п’єдесталу, поступившись у стрибках в довжину бронзовому призеру лише на 2см, видавши результат у 6м 16см.

Крім того, п’яті місця на цих легкоатлетичних змаганнях посіли Тарас Товкач (у стрибках в довжину з результатом 6м 12см) та Валерія Гуріна (у бігу на 100м з бар’єрами).

Сьоме місце здобув у метанні списа Іван Лавор, на восьмій позиції у цій же дисципліні опинилася  Алла Тарар.