Рівненська міська лікарня отримала 10 мільйонів гривень на центр трансплантології

357 0

Ми у соцмережах:

Рівненська міська лікарня отримала 10 мільйонів гривень на центр трансплантології

Рівненська центральна міська лікарня вже отримала 10 мільйонів гривень першого траншу на будівництво нового сучасного центру трансплантології. Рівне стане одним із небагатьох міст України, яке матиме таке відділення.

За попередніми розрахунками, орієнтовна вартість проєкту – близько 27 млн грн. І вже 18 травня лікарня отримала перший транш – майже 10 млн грн.

Рівненська лікарня увійшла до пілотного проекту МОЗу із відкриття трансплантаційних відділень. Окрім того, рівненський медичний заклад має ліцензію на проведення трансплантацій, а рівненські лікарі разом із бригадою хірургів Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова вже провели дві операції із пересадки органів – минулого року та на початку травня.

Зараз проект віддали на експертизу, і вже після проведення тендерів, розпочнеться будівництво. За словами головного лікаря Євгена Кучерука, приміщення нових операційних не поступатимуться сучасним європейським стандартам.

На сьогодні більшість операцій з пересадки органів нашим громадянам проводиться за кордоном. Після створення сучасного операційного блоку з двома операційними на базі Рівненської міської лікарні заклад зможе проводити до 500 таких операцій з пересадки нирок, серця і печінки, а це 10% від загальної потреби з трансплантації в Україні на рік. 

Рівненські новини. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також