![Рівненська міська рада подаватиме на апеляцію у спорі за](/img/650/rivnenska-miska-rada-podavatime-na-apelyatsiyu-u-s_20210725_8290.jpg)
Міський голова Рівного Олександр Третяк заявив на брифінгу, що Рівненська міська рада подаватиме на апеляцію щодо рішення господарського суду залишити право на «Русану» за орендарями.
Нагадаємо, останній суд у цій справі відбувся у березні. Тоді орендарі «Русани» заявили, що вони здійснили невід’ємні поліпшення в приміщенні, тож можуть претендувати на приватизацію. Суд підтримав.
- Виступаю категорично проти продовження договору оренди з товариством "Русана Плюс". І тому я, мої заступники, і впевнений, що нас підтримає громадський актив міста, готові іти до суду, коли буде призначене засідання по апеляції, - наголосив Олександр Третяк.