Рівненська письменниця презентує Провидця

558 0

Ми у соцмережах:

Рівненська письменниця презентує Провидця

Письменниця Алла Рогашко повідомила у Фейсбуці про вихід свого шостого роману, який називається “Провидець”.

- Нарешті тримаю в руках! Яка ж вона класнюча, люди! Shovkoshytnyi Volodymyr і Український пріоритет – дякувати – не передякувати за це книжкове втілення… Отож хто чекав і хоче мати “Провидця” з авторським зиченням – пишіть у приватні повідомлення. Перша купка примірників і новий стержень у ручці – напоготові! За репост, кажуть, зараховуються плюсики до карми, а в День сонячного сонцестояння – ще більше, пише Алла Рогашко на своїй фейсбук-сторінці.

І письменниця подає  анотацію до роману:

- Чи можна змінити майбутнє? А коли твоє майбутнє – для когось уже минуле? Лише маючи особливу чутливість і здатність відчувати тонкі енергії всесвіту, можливо прорватися у вищі сфери та бодай спробувати передати звістку…
Панас починає видіти трагічні події, що відбудуться у його рідному селі. Поміж тим, у снах він стрічається з героєм із майбутнього – Богданом. Через подібність дýші двох чоловіків перетнулися у позачассі – у снах і видіннях, де вони переживають схожі відчуття і враження.

Усіх, кого зацікавила новинка, Алла Рогашко закликає написати їй про це у приватні повідомлення  у Фейсбуці, отож зможете отримати новеньку книгу із автографом авторки. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також