Рівненська суддя розповіла про вигорання на роботі

3861 0

Ми у соцмережах:

Рівненська суддя розповіла про вигорання на роботі

Кожен стикається з вигоранням на своїй роботі, в тому числі і працівники судових установ. Суддя Дубенського районного суду Рівненської області Олександра Жуковська розповіла, як важко іноді формулювати і зачитувати вирок. І як вона справляється з втомою від роботи.

 «Чотири години зачитувати вирок – це звична справа у суді. Скажіть, як це фізично витримати? Коли ноги гудуть, а голос сідає? Чим така робота б’є по здоров’ю жінки – моральному і фізичному?»

Перед тим як оголосити вирок, його ще треба виготовити: проаналізувати всі докази, зробити висновки і все логічно, послідовно та зрозуміло викласти на папір. Вирішити як карати людину, якщо це обвинувальний вирок.

Бувають справи, після яких відчуваєш не лише фізичне, а й емоційне виснаження. Інфаркти, інсульти та інші серцево-судинні захворювання – звичні діагнози в суддівській спільноті. Навіть я через подібне пройшла всього у 32 роки.

Тому судді часто мають якісь хобі, що дозволяють перезавантажити мозок. Так ми уберігаємось від професійного вигоряння.

Щоб продовжувати працювати, суддя має бути щасливим! Інакше увесь той негатив неможливо витримати.

Якщо відчуваю, що стало надто важко, то роблю паузу і уникаю людей. Сім’я і відпочинок подалі від звичної обстановки додають чимало сил.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також