Рівненська сумоїстка — віце-чемпіонка Європи

1085 0

Уродженка Коростеня Ірина Залізко, яка нині навчається та займається спортом у Рівному, стала срібною призеркою чемпіонату Європи з боротьби сумо. Медаль на чемпіонаті у Таллінні наша спортсменка виборола серед молоді до 21 року. Виступаючи у ваговій категорії до 70 кг, у фіналі вона програла норвежці.

Як розповів тренер Денис Кайда, для Ірини це вже не перша медаль на чемпіонатах Європи із сумо. Торік вона теж мала «срібло» на молодіжному чемпіонаті, а ще раніше була чемпіонкою серед юніорок.

Крім Ірини Залізко, честь Рівненщини та України в Естонії також захищали Дмитро Шеремет, Ірина Касперська, Алла Богданець, Назарій Берташ та Вадим Кушнір. Щоправда, ці сумоїсти на п’єдестал не потрапили.

Загалом у Таллінні серед дорослих та молоді боролося понад 300 учасників з 14 країн. Україна за кількістю нагород посіла друге місце.