Рівненська тенісистка виграла міні-турнір у Франції

754 0

Катаріна Завацька стала переможницею турніру в Екс-ан-Провансі. До фінального матчу Катаріна виграла на турнірі чотири матчі.

Завацька здобула перемогу на виставковому міні-турнірі "European men's and women's Tennis Pro Series" у французькому Екс-ан-Провансі. У фіналі четверта ракетка України та 105-та ракетка світу обіграла місцеву тенісистку Клое Паке, яка у рейтингу посідає  174-ту сходинку.

Рівнянка виграла матч з рахунком 6:4, 6:3. Як повідомляє btu.org.ua, змагання на кортах у Екс-ан-Прованс проходять у форматі триденних міні-турнірів, в яких беруть участь по вісім молодих тенісистів. У рамках цих турнірів, крім фіналу, проводяться також матчі за 3-4 і 5-8 місця.