Рівненська випускниця склала три предмети НМТ на відмінно

2885 0

Ми у соцмережах:

Рівненська випускниця склала три предмети НМТ на відмінно

Випускниця рівненської школи Анна Дойничко отримала 600 балів з трьох предметів у Національному мультипредметному тесті, який став заміною ЗНО на період воєнного стану.

Суспільному дівчина розповіла, який період для неї був найважчим та сказала, до яких вишів подаватиме документи для вступу.

Анна Дойничко пригадує момент, коли побачила свої результати з мультипредметного тесту:

"Спершу я не повірила, що це дійсно так. Тричі передивилася, а потім мене покликали підписати контрольний листок, що я все виконала. Доки не прийшли результати, мене довго мучили сумніви, чи точно я все правильно побачила. Але я дуже-дуже зраділа", — розповідає випускниця.

Анна Дойничко навчалась у школі №1. По 200 балів вона набрала з математики, історії та української мови.

"Найважчою для мене була історія, я не повинна була здавати цей предмет. Я хотіла здавати англійську мову, оскільки там був вибір на ЗНО. А найлегшою була, напевно, математика. Я, все ж таки, більш технічна людина", — каже випускниця.

Найважчим, за словами дівчини, був період очікування, а також страх того, що розпочнеться повітряна тривога. Якби вона була тривалою, тест перенесли б на серпень.

Класна керівниця Анни Зоя Правдюк розповідає, що у такому результаті учениці була впевнена: дівчина була золотою медалісткою, займала призові місця у конкурсах та олімпіадах.

Анна до мультипредметного тесту готувалась без репетиторів. Випускниця каже, що у школі їй дали для цього достатню базу. Від себе дівчина додає кілька порад, яких варто дотримуватися під час підготовки до іспитів.

"Проходити тести минулих років. Вірити у себе — найголовніше. І просто аналізувати свої помилки, коли ти їх робиш. Вони дійсно запам'ятовуються. Приділяти увагу собі, оскільки моральне здоров'я важливіше, ніж будь-який результат. І, в принципі, хороші результати можливі лише тоді, коли підготовка не займає увесь твій час", — пояснює випускниця.

Виші, до яких подаватиме документи, Анна уже обрала. Це Києво-Могилянська академія та Київський університет імені Шевченка. Про майбутню професію поки не розповідає.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також