Рівненські атомники об’єднали зусилля заради дитячих усмішок

416 0

Ми у соцмережах:

Рівненські атомники об’єднали зусилля заради дитячих усмішок

Під час акції «Ангели світла та скорботи» працівники Рівненської АЕС разом із представниками управління освіти Вараської територіальної громади відвідали Мізоцьку спеціальну школу та передали її вихованцям зібрану допомогу.

Перший етап цієї акції, ініційований освітянами нашої громади, був проведений в центрі міста-супутника РАЕС з нагоди свята першого вересня, аби вшанувати пам’ять дітей, що загинули від збройної агресії росії проти України. Під час другого етапу, щоб допомоги тим дітям, які наразі найбільше цього потребують, протягом двох тижнів усі охочі приносили іграшки, творчі та розвивальні набори, пледи, солодощі в Палац культури РАЕС та інформаційний центр «Полісся». До збору долучалися і діти громади — крім іграшок, поділилися своєю любов’ю та підтримкою у зворушливих записках.

Географія дружніх відносин рівненських атомників зі спеціалізованими закладами освіти Рівненщини розширюється. Це перша тепла зустріч із педагогами та вихованцями Мізоцької школи, які мають мовленнєві порушення. Наразі в школі навчається 211 діток, від першокласників до десятикласників, діє 4 повних дошкільних групи з логопедичною підтримкою та 2 класи для дітей зі складними вадами розвитку.

За словами директорки закладу Валентини Ткачук, із початком повномасштабної війни проти нашої держави кількість охочих навчатися у школі збільшилася, зокрема, й перебування дітей на пансіоні, адже в такий важкий час діти особливо потребують догляду та корекції:

Діти — це маленькі дорослі. Вони стривожені, адже емоції старших передаються, і вони також відчувають тривогу та хвилювання. Їм важливо мати підтримку з боку небайдужих людей, це додає сил, впевненості та підіймає їхній настрій.

Колектив Рівненської АЕС та профспілкова організація електростанції періодично проводять та долучаються до різноманітних благодійних акцій у підтримку дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах та навчаються у спеціалізованих закладах. У такий важкий для нашої країни час рівненські атомники консолідують зусилля не лише для допомоги ЗСУ, а й не забувають про підтримку нашого майбутнього — дітей. Вихованці освітнього закладу були раді бачити гостей. Про це свідчили радість у їхніх очах, зацікавленість, захоплення та гарний настрій.

Як зазначила представниця від РАЕС Віта Нишкалюк, діти є рівноправними членами суспільства, проте потребують дещо більше уваги та піклування:

Із натхненням ділимося добротою, ніжністю та душевним теплом із дітлахами. Найцінніше у цих зустрічах — це їхні усмішки, від яких миттєво стаєш щасливішим і ти. Колектив Рівненської АЕС і надалі об’єднуватиме зусилля заради позитивних емоцій дітей.

Пресцентр РАЕС
Фото Анастасії Лалак

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також