![Рівненські баскетболістки програли у фіналі й здобули срібні медалі](/img/650/rivnenski-basketbolistki-prohrali-u-finali-y-zdobu_20240414_7400.jpg)
Відбувся фінал жіночої Вищої ліги з баскетболу.
Рівненська команда «БК Рівне — ОСДЮСШОР» поступилася суперницям з Івано-Франківська з рахунком 73:63, повідомляє голова Рівненської облради Андрій Карауш у Telegram.
Тому рівненська команда отримала срібні медалі Вищої ліги України з баскетболу.
- У цьому сезоні вони вже зустрічались, і кожна має по дві перемоги одна над одною. Тобто це дві рівносильні команди, але сьогодні спортивна фортуна була на боці наших суперниць, - каже Карауш.