Рівненські борчині здобули два «срібла»

1225 0

Срібні нагороди на чемпіонаті України з вільної боротьби, що пройшов у Житомирі, здобули рівнянки Лариса Скоблюк та Віра Бугайчук. Лариса стала другою у категорії до 53 кг, а Віра — у категорії до 48 кг.

Лариса Скоблюк

Лариса Скоблюк стала другою
Срібні нагороди на чемпіонаті України з вільної боротьби, що пройшов у Житомирі, здобули рівнянки Лариса Скоблюк та Віра Бугайчук. Лариса стала другою у категорії до 53 кг, а Віра — у категорії до 48 кг. Крім того, п'яті місця посіли рівнянки Алла Яцкевич (до 48 кг) та Тетяна Яковець (до 75 кг). У загальнокомандному заліку жіноча збірна Рівненщини з вільної боротьби стала четвертою. — Цей чемпіонат був першим етапом відбору до чемпіонату світу, що відбудеться в серпні у Парижі, — розповів тренер Денис Кайда. — Наступним етапом буде турнір у Польщі, на який у липні поїдуть перші та другі номери за підсумками чемпіонату України. Ось там усе і вирішуватиметься. Сподіваюся, що наші дівчата виступлять гідно і зможуть пробитися на світову першість.