Рівненські міграційники та Олександр Майструк здійснили мрію дівчинки

1187 0

Ми у соцмережах:

Рівненські міграційники та Олександр Майструк здійснили мрію дівчинки

Управління державної міграційної служби та Головного територіального управління ДМС стиції Рівненщини з початку року взяли опіку над 6-літньою Даринкою й допомогли зібрати кошти на лікування. Дитину прийняла у свою сім`ю чудова жінка та мама пані Олена. Невтішний діагноз , який впливатиме на майбутнє дитини, не став на заваді її любові до дівчати.

В одній із зустрічей з міграційниками, дівчинка попрохала: «Хочу красиве і велике фото…». Отож, прохання маленької дівчинки міграційники адресували до пана Майструка. Олександр Майструк - непересічна людина, фотомитець, лауреат понад 50 міжнародних та національних фотовиставок, сам багато років бореться із недугом, котрий зруйнував його юнацьку мрію – стати військовим льотчиком. Фотомитець беззаперечно погодився провести безкоштовну фотозйомку Даринки та її прийомної мами. І, ось результат! Щирий захват та яскраві емоції від досвіду спробувати себе фотомоделлю й втілити ще одну мрію в життя...

Але боротьба над недугом триває. Отож, усі небайдужі разом з нами, можуть надати посильну підтримку Даринці. Номер картки Тоюнди О. В. - 4731219105165322 . Прохання мами Олени Тоюнди озвучено на її особистій сторінці facebook.

- Не залишаймося байдужими. Робімо добро спільно, - закликає рівнян управління ДМС у Рівненській області.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також