Рівненські митрополити завірили підписами свою вірність УПЦ (МП)

1169 1

Ще на початку квітня президент Петро Порошенко разом із Верховною Радою надіслали звернення до Вселенського патріарха з проханням видати Томос (визнання) українській церкві.

А нещодавно, 25 червня, в Києві відбулися церковні урочистості. Керівник УПЦ, яка перебуває у єдності з Московським патріархатом, Онуфрій збирав усіх митрополитів.

Було на зборах й церковне керівництво з Рівненщини. Як зазначає Рівненська єпархія УПЦ, після богослужіння була зроблена спільна заява, цитуємо її частину:

«У разі ж перетворення Української Православної Церкви в структуру Константинопольського Патріархату, наша Церква втратить значну частину прав, якими вона наділена за останні десятиліття».

Окрім заяви архієреї підтвердили, що вірні своїй єпископській присязі та збрежуть вірність УПЦ, яка перебуває в єдності з Московським патріархатом.

Свої підписи на документі залишили митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій та єпископ Дубенський, вікарій Рівненської єпархії Пимен.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Рівнянин 10:51, 02.07.2018

    Три митрополити - то "завірили", бо ж з їх "незалежними" рішеннями давним - давно все відомо. А тисячі прихожан хтось запитав? Кому-кому, а московській церкві в Україні видавати таку дурню про втрату "значної частини прав, якими вона наділена за останні десятиліття" на-гора щонайменше просто смішно. Особливо Варфоломію, котрий на власній шкурі відчув ті "права", коли, не порадившись з "верхами", мав необачність поставити власноручно підпис під спільним меморандумом, негайно був викликаний до Кирила в Москву. Та й, зрештою, ота різнопланова кремлівська брехня про історично-канонічні постулати так званої УПЦ МП уже й в Константинополі набридла, свідченням чого є офіційна заява "Константинополь ніколи не визнавав церковної влади Москви над Україною" : http://www.umoloda.kiev.ua/number/0/2006/124349/

Залиште вiдповiдь

Читайте також