Рівненські митці можуть податися на міську премію імені Георгія Косміаді

364 0

Ми у соцмережах:

Рівненські митці можуть податися на міську премію імені Георгія Косміаді

У Рівному до 16 березня претенденти на мистецьку премію з образотворчого мистецтва імені Георгія Косміаді можуть подати заявки до міського управління культури і туризму.

 Про це повідомляють на сторінці управління культури і туризму.

Премія, у розмірі 35 тисяч гривень, присуджується до дня народження Георгія Косміаді - 24 березня, починаючи з 2013 року.

Отримати премію зможуть митці в галузі образотворчого мистецтва: живопис, скульптура, графіка, декоративне мистецтво.

Премія присуджується за видатні твори, що відзначаються високим професіоналізмом, глибоким розкриттям змісту та образів, якістю та майстерністю виконання.

Творчий доробок претендентів має бути оприлюднений на виставках протягом останніх трьох років, але не пізніше як за три місяці до їхнього висунення на здобуття Премії, мати позитивні відгуки у засобах масової інформації, рецензії у мистецтвознавчій літературі. Щороку присвоюється лише одна Премія.

Премією нагороджуються митці, що народилися, проживають або тривалий час працювали в м. Рівному. Премія присуджується митцю один раз за життя.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, творчими спілками, культурно-мистецькими закладами, науковими та навчальними закладами, громадськими організаціями, самовисуванням.

На здобуття Премії подаються такі документи:

- клопотання про присудження Премії;

- матеріали, що засвідчують творчий доробок претендента: репродукції творів (циклу творів) у вигляді фотографій, слайдів, відеозаписів, компакт-дисків, друкованої продукції;

- ксерокопії відгуків в засобах масової інформації та мистецьких виданнях;

- характеристика та фото претендента;

- копія паспорта та ідентифікаційний номер претендента, а в разі, коли претендентом є колектив, – копія паспорта його керівника.

Днем висування претендента на здобуття Премії вважається день реєстрації в управлінні культури і туризму документів.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подають до управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради (м. Рівне, вул. Кавказька, 15, тел.(0362) 62-07-83) до 16 березня щороку.

Детальніше читайте за посиланням.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також