Рівненські плавці повернулися з міжнародного турніру з 68-ма нагородами

586 0

З 24 по 26 вересня 2021 року у спортивному комплексі «Chevalier Panorama» Буковель відбувся міжнародний турнір з плавання "Кубок Олімпійських чемпіонів 2021, в якому взяли участь рівняни.

У змаганнях взяли участь 16 клубів (233 учасники) із різних регіонів України.

Вихованці СДЮСШОР №2 в особистому заліку вибороли 68 нагород різного ґатунку, зокрема:

Коваль Дарія здобула перемогу на дистанціях 50 та 100 на спині , срібло на дистанції 200 на спині та 50 батерфляй, бронзові нагороди на дистанціях 100 вільний стиль та 100 м комплексне плавання;

Бусь Валентин здобув золоті медалі на дистанціях 50, 100, 200, 400, 800 вільний стиль, 50 і 100 батерфляй, 100 і 200 комплексне плавання та 50 брас.

Родзинський Михайло здобув срібло на дистанція 400 вільний стиль, 100, 200 на спині та бронзові нагороди на 200 і 800 вільний стиль;

Трачук Владислава здобула перемогу на дистанціях 100 та 400 комплексне плавання та 800 вільним стилем;

Хитруш Євгенія здобула перемогу на дистанції 200 батерфляй та срібні нагороди на дистанціях 200 і 400 комплексне плавання;

Пахут Оксана здобула срібло на дистанціях 50, 100, 200 на спині та бронзу на дистанції 200 комплексне плавання;

Сафронюк Артем здобув золото на дистанції 200 брас та срібні нагороди на дистанціях 200 вільний стиль та 400 комплексне плавання;

Романюк Денис здобув бронзову нагороду на дистанції 200 на спині;

Рожко Андрій здобув золоті нагороди на дистанціях 50, 100 вільний стиль та 50 на спині, також бронзову нагороду на дистанції 100 на спині;

Тимощук Антоніна здобула срібло на дистанції 100 батерфляй та бронзові нагороди на дистанціях 50, 100, 200 брас та 200 батерфляй;

Плісецький Денис здобув перемогу на дистанціях 200 та 400 м вільний стиль та срібну нагороду на дистанції 800 вільним стилем;

Комар Ілля здобув перемогу на дистанціях 100 батерфляй та 200 комплексне плавання та бронзову нагороду на дистанції 100 комплексне плавання;

Волков Кирило здобув срібло на дистанціях 200 вільний стиль, 200 комплексне плавання та бронзову нагороду на дистанції 400 вільний стиль;

Савченко Олександра здобула срібні нагороди на дистанціях 400, 800 вільний стиль та бронзову нагороду на дистанції 100 коплексне плавання;

Мазурик Софія здобула перемогу на дистанції 50 батерфляй та бронзові нагороди на дистанціях 50 на спині та 100 батерфляй;

Супрун Ілля здобув срібло на дистанції 50 брас та бронзу на дистанції 100 брас;

Мормон Дмитро здобув бронзові нагороди на дистанціях 50 та 100 батерфляй;

Гончар Юрій здобув бронзову нагород на дистанції 50 на спині;

Юрчик Микола здобув бронзові нагороди на дистанціях 200 та 400 вільний стиль;

Стахнюк Всеволод здобув срібну нагороду на дистанції 100 батерфляй;

Кундеус Дарія здобула бронзову нагороду на дистанції 400 вільний стиль.

Варто відзначити, що в багатоборстві у своїх вікових категоріях Трачук Влада та Бусь Валентин посіли переше місце, Плісецький Денис посів третє місце.

Щиро вітаємо спортсменів та їх тренерів із чудовим стартом на міжнародному турнірі з плавання «Кубок Олімпійських чемпіонів 2021»