Рівненські «пляжниці» здобули путівку на чемпіонат світу

1602 0

Чемпіонат України з пляжного волейболу серед спортсменів до 19 років протягом чотирьох днів відбувався у Рівному на двох майданчиках у гідропарку. За медалі боролися 12 команд дівчат та 17 хлопців. Головні наші надії були пов’язані з парою Валентина Грицюк — Олена Басанова, і дівчата не підвели. Підопічні Сергія Тимчака впевнено дійшли до фіналу, в якому перемогли дніпропетровсько-харківську пару Сукач — Косяк.

Чемпіонат України з пляжного волейболу серед спортсменів до 19 років протягом чотирьох днів відбувався у Рівному на двох майданчиках у гідропарку. За медалі боролися 12 команд дівчат та 17 хлопців. Головні наші надії були пов’язані з парою Валентина Грицюк — Олена Басанова, і дівчата не підвели. Підопічні Сергія Тимчака впевнено дійшли до фіналу, в якому перемогли дніпропетровсько-харківську пару Сукач — Косяк. Серед юнаків честь рівненського пляжного волейболу відстоювали Роман Яцута та Дмитро Штундер. Хлопці завершили чемпіонат поза п’єдесталом, посівши сьоме місце. Перше, друге та третє місця дісталися, відповідно, командам Запоріжжя, Іллічівська та Харкова. За словами головного судді змагань Валерія Самодая, Рівне цілком могло б вже у цьому сезоні отримати право на проведення не лише юніорських, але і більш видовищних дорослих змагань, але для цього необхідно нарешті завершити будівництво спеціалізованої арени, яке розтягнулося вже не на один рік. Чемпіонат України у Рівному одночасно був відбірковим турніром на участь у юніорському чемпіонаті світу. Отож наші дівчата Грицюк та Басанова здобули право у серпні представляти країну в Туреччині.