Рівненські «пляжниці» знову п’яті, цього разу на чемпіонаті світу

1281 0

Рівнянки Валентина Грицюк та Олена Басанова посіли п’яте місце на чемпіонаті світу з пляжного волейболу серед дівчат до 19 років. На змаганнях, які проходили у португальському місті Порту, наші спортсменки перемогли команди Польщі, Німеччини, Нідерландів та Чехії.

Рівнянки Валентина Грицюк та Олена Басанова посіли п’яте місце на чемпіонаті світу з пляжного волейболу серед дівчат до 19 років. На змаганнях, які проходили у португальському місті Порту, наші спортсменки перемогли команди Польщі, Німеччини, Нідерландів та Чехії. У матчі за вихід до півфіналу Грицюк та Басанова зустрічалися з російською парою Ушкова-Карапіщенко. Торік на цьому ж турнірі ці команди зустрічалися між собою, тоді перемогли росіянки. На жаль, цього разу історія повторилася: у впертій боротьбі наші дівчата програли — 1:2. До слова, росіянки у підсумку стали срібними призерками. — Це дуже хороший результат, — переконаний віце-президент Асоціації пляжного волейболу області Олександр Самсонюк. — Можна було б виступити і краще, але не пощастило з посівом. П’яте місце на міжнародних форумах Грицюк та Басанова цього літа здобувають вже вдруге. Нагадаємо, місцяць тому вони такий же результат показали на чемпіонаті Європи, щоправда, серед дівчат до 20 років. Одразу після повернення з Португалії дівчата вирушили до Євпаторії для участі у чемпіонаті України серед дівчат до 21 року, який водночас буде відбором до чемпіонату світу в цій віковій групі.