Рівненські поліцейські отримали «срібло» на чемпіонаті з джиу-джитсу

1354 0

Ми у соцмережах:

Рівненські поліцейські отримали «срібло» на чемпіонаті з джиу-джитсу

Сьогодні за перемогу в джиу-джитсу змагалися 107 учасників з 21 управління патрульної поліції. Серед учасників було сім жінок.

Чоловіки змагалися у 6 вагових категоріях — до 62 кг, до 69 кг, до 77 кг, до 85 кг, до 94 кг та понад 94 кг. Жінки у ваговій категорії — до 60 кг. За результатами змагань у ваговій категорії 60 кг серед жінок призові місця отримали – Ольга Мілокулова з Полтави, Тетяна Гринько з Чернівців та Тетяна Гнатюк з Дніпра.

Серед чоловіків призові місця здобули патрульні: у ваговій категорії 62 кг Тарас Єремейчук (Рівне), Василь Гончарук (Хмельницький) та Владислав Палєха (Київ).

У вагових категоріях 69 кг – Дмитро Люлька (Рівненська область), Олексій Білоус (Київ), Дмитро Кошкер (Маріуполь), 77 кг – Андрій Ліснічук (Рівне), Роман Фургалець (Київ), Вадим Гладич (Рівне), 85 кг – Геворг Геворгян (Полтава), Андрій Кіндюшенко, Микола Матвієнко (Донецька область), 94 кг – Максим Демчик (Київ), Павло Ворошилов (Луганськ), Владислав Перепичай (Кропивницький).

Та у ваговій категорії понад 94 кг – Станіслав Сірооченко (Київ), Василь Карпо (Київ), Микола Коротун (Рівне).

Як повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Рівненській області, «золото» отримала команда Києва, «срібло» рівненська команда, а «бронзу» команда з Полтави.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також