Рівненські «Попелюшки» здобувають «срібло»

1335 0

Рівненська команда «Попелюшки» стала срібним призером Зимового Кубка України з баскетболу 3х3. Наша команда стала другою серед восьми жіночих колективів, програвши у фіналі «Єнотам» — команді, сформованій з гравців київського «ТІМ-СКУФа».

Попелюшки Рівненська команда «Попелюшки» стала срібним призером Зимового Кубка України з баскетболу 3х3. Наша команда стала другою серед восьми жіночих колективів, програвши у фіналі «Єнотам» — команді, сформованій з гравців київського «ТІМ-СКУФа». У складі «Попелюшок» виступали баскетболістки «Сузір'я» Людмила Спиридонова, Олена Бондар, Вікторія Ковалевська та Наталія Смалюк. Серед чоловіків відзначився рівнянин Володимир Жартун. У складі івано-франківського «Буковеля» він став чемпіоном серед дорослих, а також срібним призером серед юнаків до 18 років у складі «Grizzlies» (Калуш-Рівне). При цьому Володимира назвали MVP у турнірі 18-річних.