Рівненські «золоті рибки» привезли 12 медалей з чемпіонату України з плавання

854 0

Фото зі сторінки Олександра Третяка на ФБ

Змагання проводилися серед юніорів

На літньому чемпіонаті України брали участь 319 спортсменів з різних куточків України. Вихованці СДЮСШОР №2 Рівного вибороли 5 золотих, 5 срібних та 2 бронзові медалі.

Рубльов Ян виборов золоті нагороди на дистанціях 1500 м та 400 м вільний стиль, срібну нагороду на дистанції 200 м вільний стиль та бронзову нагороду на дистанції 100 м вільний стиль.

Глущенко Варвара виборола золоті нагороди на дистанціях 100 м на спині та 200 м вільний стиль, срібну нагороду на дистанції 800 м вільний стиль і бронзову нагороду на дистанції 200 м на спині.

Трачук Влада золота нагорода на дистанції 200 м комплексне плавання та срібні нагороди на дистанціях 100 м батерфляй і 400 м комплексне плавання.

Маркопольська Олександра срібна призерка на дистанції 200 м брас. Варто відзначити, що Олександра Маркопольська вперше виконала норматив кандидата у майстри спорту України.

Загалом команда Рівненської області посіла 3 загальнокомандне місце серед 22 областей України, а СДЮСШОР №2 посіла 2 почесне місце серед 64 СДЮСШОР, ДЮСШ, СПОРТИВНИХ КЛУБІВ, які брали участь у змаганнях.

Міський голова Рівного Олександр Третяк щиро вітає спортсменів та тренерів з вдалим стартом на літньому чемпіонаті України з плавання!