Рівненських ветеранів АТО запрошують на мотивувальний тренінг до Луцька (проживання та харчування оплачують)

1139 0

Ми у соцмережах:

Рівненських ветеранів АТО запрошують на мотивувальний тренінг до Луцька (проживання та харчування оплачують)

«Ветерани: від діалогу до працевлаштування» - так називається проект, у якому запрошують взяти участь рівненських учасників АТО. Мета проекту — створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів та економічна адаптація військовослужбовців після участі у бойових діях на сході України.

Проект дає можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку (ПриватБанк, Ощадбанк, Укрзалізниця та інші) та пройти перше інтерв’ю.

Протягом трьох днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивувальні лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.

Участь у проекті безкоштовна. Витрати на проживання та харчування іногородніх покриваються організаторами.

Другий семінар у рамках цього всеукраїнського проекту відбудеться в Луцьку 6-8 серпня 2019р. Запрошуються демобілізовані бійці АТО Рівненської та Волинської областей.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України, організатор – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Реєстрація на захід за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1N48tVMeTl91a2zGsPceBU_SHeYbN1uxI7SoaC1E7plU/edit

З усіма питаннями, що виникають щодо участі у проекті, звертайтесь на електронну адресу: info.familyato@gmail.com  або за телефоном 095-540-99-42 Наталя.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також