![Рівненських водіїв просять правильно сплачувати штраф](/img/650/rivnenskikh-vodiiv-prosyat-pravilno-splachuvati-sh_20230313_6514.png)
Інспектори Муніципальної варти Рівненської міської ради звернулися до водіїв.
«При оплаті штрафу за винесеним повідомленням-постановою, у полі «призначення платежу» необхідно обов'язково вказувати номер постанови та державний номерний знак транспортного засобу латинськими літерами (англійська розкладка клавіатури), в іншому разі ваші кошти НЕ БУДУТЬ зараховані», — йдеться в повідомленні.
Оплати штраф ви можете:
У мобільному додатку «Рівне.Сервіси» за посиланнями: для Android і для Apple. У будь-якому зручному для вас відділенні банку за реквізитами, вказаними на повідомленні.