Рівненським депутатам пропонують голосувати дистанційно

630 0

Ми у соцмережах:

Рівненським депутатам пропонують голосувати дистанційно

На комісії з питань регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією під головуванням Ігоря Фізика Рівненської обласної ради погодили проект рішення, кий довзоляє депутатам голосувати дистанційно.

 Проект розглянуть на сесії Рівненської обласної ради 5 червня.

Необхідність прийняття цих змін виникла після того, як набув чинності Закон України №540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної  хвороби (COVID-19)». Документ зобов’язує місцеві ради розробити механізм проведення дистанційного голосування в режимі відео- чи аудіофіксації, внісши відповідні зміни до своїх регламентів.

Варто наголосити, що можливість дистанційного голосування стосуватиметься не усіх питань, які виносяться на розгляд сесії. Як пояснив начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату Рівненської обласної ради Богдан Гречко, до порядку денного дистанційних засідань можуть включатися виключно питання невідкладного внесення змін до місцевого бюджету, інші питання щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких надзвичайних ситуацій, які спричинені спалахами, епідеміями та пандеміями, чи повноважень, пов’язаних з такими обставинами.

Визначені також чіткі вимоги до порядку проведення дистанційних засідань. А саме:  можливість реалізації прав депутатів місцевих рад, ідентифікацію особи, яка бере участь у засіданні колегіального органу, встановлення та фіксація результатів голосування щодо кожного питання.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також