![Рівненський атомник став гендиректором АЕС на Миколаївщині](/img/650/rivnenskiy-atomnik-stav-hendirektorom-aes-na-mikol_20240725_7638.jpg)
Наказом голови правління компанії Енергоатом Петра Котіна обовʼязки генерального директора Південноукраїнської АЕС покладено на Вячеслава Стоянова, який до цього обіймав посаду головного інженера - першого заступника генерального директора Рівненської АЕС.
Вячеслав Стоянов має багаторічний досвід в атомній галузі, неодноразово був відзначений нагородами за сумлінне виконання своїх обов’язків, пройшов кар’єрний шлях від інженера до керівних посад на АЕС.
Головне завдання нового керівника ПАЕС – працювати задля посилення енергетичної безпеки України та нарощення атомних потужностей, повідомляє Енергоатом.