Рівненський чиновник в США обговорив напрямки співпраці Рівненщини зі штатом Іллінойс

789 0

Ми у соцмережах:

Рівненський чиновник в США обговорив напрямки співпраці Рівненщини зі штатом Іллінойс

У Генеральному консульстві України в Чикаго відбулася робоча зустріч Генерального консула Сергія Коледова та заступника голови Рівненської ОДА Сергія Гемберга.

Під час зустрічі Сергій Гемберг розповів про економічний та культурний потенціал Рівненської області, повідомив про досягнення у створенні сприятливого клімату для надходження іноземних інвестицій.

У свою чергу, Сергій Коледов поінформував про особливості соціально-економічного розвитку Середнього Заходу США, структури експорту та імпорту товарів і послуг в регіоні, можливостей залучення інвестицій місцевих бізнесменів в Україну.

Співрозмовники обговорили перспективні напрямки співпраці ГКУ в Чикаго та Рівненської ОДА, зокрема, сприяння виходу товаровиробників з області (продукти деревобробки, меблі, харчі, ІТ-сфера) на ринок штатів Середнього Заходу США, поширення інформації щодо привабливих туристичних локацій на Рівненщині, а також встановлення побратимських відносин між містами області та штату Іллінойс, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також