Рівненський фільм «Слабо» матиме продовження

685 0

Ми у соцмережах:

Рівненський фільм «Слабо» матиме продовження

У Рівному актори та режисери короткометражного фільму «Слабо» розповіли про зйомки.

Ідея зняти короткометражний фільм прийшла до Стаса Ляшка взимку минулого року. Хлопець задумався над тим, як можна подати сучасні проблеми молоді в фільмі. Тому вирішив показати це через щоденник, який передбачає майбутнє. Стас поділився своєю ідеєю зі Богданом Ніколайчуком, і вже влітку хлопці почали втілювати її в життя.

Зйомки тривали два місяці (з серпня по жовтень). Після цього хлопці власноруч монтували стрічку, а сам 30-хвилинний фільм готувався до презентації майже півроку.

На запитання щодо відгуків від глядачів, актори відповіли: «Ми очікували, що наша робота сподобається, але не очікували, що аж настільки. За першу добу фільм набрав 10 тисяч переглядів. Приблизно 95% коментарів на «Ютубі» були позитивними. Тому було дуже приємно спостерігати віддачу глядачів. Вона дає зрозуміти, що ці півроку ми провели недарма».

Автори ідеї поділилися, що планують розпочати зйомки наступної частини фільму «Слабо» вже цього літа, а презентують її восени. Обіцяють, що вона буде довшою і краще організованою.

Дарина ШЕВЧУК


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також