Рівненський IT-кластер підписав меморандум з міською владою

1327 0

Ми у соцмережах:

Рівненський IT-кластер підписав меморандум з міською владою

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко та голова правління створеного нещодавно у Рівному IT-кластеру Сергій Сидорчик підписали меморандум про співпрацю міської влади та IT-компаній Рівного.

Підписували меморандум в офісі начальника управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергія Гемберга на вулиці Лермонтова.

Відповідно до меморандуму, у Рівному мають створити умови доля розвитку галузі інформаційних технологій як однієї зі стратегічних у розвитку міста та створити комфортні умови для IT-компаній.

Окрім того, Рівне популяризуватимуть як місто, де комфортно жити та працювати IT-спеціалістам.

Натомість, IT-кластер допоможе міській владі запроваджувати новітні інформаційні технології у роботі, а з квітня 2019 року щорічно у місті проводитимуть форум IT Rivne.

-IT-технології – це, у першу чергу, робочі місця, - зазначив Сергій Сидорчик. – IT-спеціалісти, які живуть у Рівному, отримують європейські зарплати. Згідно з макроекономічними дослідженнями, один IT-спеціаліст створює чотири робочі місяця в інших галузях. Тому для міста стратегічно важливо, аби тут працювало якомога більше IT-компаній. У Рівному уже працюють великі компанії. Я – представник американської, на яку працює шість тисяч людей в усьому світі, у Рівному – 260.

Володимир Хомко наголосив, що основні доходи місто отримує від податків на доходи фізичних осіб, а тому місто виграє від високих зарплат в IT-сфері.

-Від «Рівнеазоту» міський бюджет отримуємо менше ніж від вас, - зазначив пан Хомко Сергію Сидорчику. – Неправильно нам підіймати економіку як Китай чи Бангладеш – з пошиття одягу. Потрібно працювати у напрямку розвитку IT-сфери. У нас недороге місто, хороша інфраструктура – це переваги для бізнесу.

Нагадаємо, що в IT-кластер Рівного увійшли сім рівненських компаній. Кластер уже започаткував програму для навчання рівненських школярів. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також