Рівненський лікар просить скасувати захисні маски

2933 0

Ми у соцмережах:

фото ілюстративне

Коронавірусна хвиля на Рівненщині уже давно пішла, проте чому залишилися захисні маски.

Про це роздумує рівненський лікар Павло Сільковський:

- В регіонах України зараз реєструють близько 10-20 випадків коронавірусної хвороби на добу. Це кількість інфікованих на 1-1.5 мільйона населення. Цілком очевидно, що ми знаходимося значно нижче епідемічного порогу і карантин по пандемії зараз обумовлений лише тим, що так роблять інші. Але маски. Для чого людей в жару далі змушувати носити маски?

Заходиш в магазин, маршрутку, установу, будь-куди. І всюди бачиш людей в масках. Ну, як в масках? Так, щоб прикривали рот і ніс, менше 10%. Всі інші - на бороді, під носом, ще десь, але так, щоб і не одягати, і щоб не чіплялися. І при цьому декілька нових випадків на мільйон населення щодоби. Бо хвиля пішла, а коли прийде нова і чи прийде, поки невідомо.

Тому в принципі зрозуміло, що станом на зараз маски не відіграють жодної значимої ролі ні для стримування, ні для поширення епідемії. Бо ж і епідемічної хвилі зараз теж поки немає. То чому не відмінити їх до того часу, коли/якщо це знову буде мати значення? Просто взяти і відмінити? А коли потрібно буде, знову постановити? Чи вся ця пандемія від початку і до кінця повинна пройти за принципом повної алогічності?


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також