Рівненський лікар розповів, як батьки псують здоров’я своїх дітей

1753 0

Ми у соцмережах:

фото ілюстративне

Лікар з Рівного Павло Сільковський вважає, що неправильний спосіб життя позначається на здоров’ї дітей.

 Як пише медик у Facebook, про це свідчить не лише поганий стан зубів, але й слабкий імунітет:

- Дуже часто тепер батьки задаються питанням: чому в сучасних дітей так швидко псуються зуби? Що не так? Мало кальцію? Погана екологія? Дефіцит вітамінів, погане харчування? Звичайно, причин багато. Але є одна, важлива, на яку мало звертають увагу. Щоб бути міцними, зуби повинні жувати! Сучасній людині зуби непотрібні, тому вони і псуються. Соки замість моркви і яблук. М‘які продукти, які можна проковтнути і без жування. І ця причина одна з головних. Кістка стає міцною тільки тоді, коли постійно отримує навантаження. Інакше - слабне і руйнується.

М‘язи стають міцними, коли працюють. Шкіра на ногах твердіє, коли ходиш босоніж. Набряків після укусів бджіл немає в бджоляра, бо кусають його комахи чи не кожен день. І навпаки. Нога стає слабшою і тоншою за іншу, якщо кілька місяців побуде в гіпсі. А імунітет слабне, якщо не контактує з чужаками.

Батьки приводять дитину в садочок і щиро дивуються, чому вона одразу починає хворіти? Адже дома все протирають дезрозчинами, в кімнаті ставлять бактерицидну лампу, всі фрукти і овочі ошпарюють окропом і бережуть своє чадо від дітей інших. Регулярно дають соки, вітаміни, усілякі там протефлазіди та ехінацеї для підняття імунітету. А садочок показує, що він не на висоті, а в дупі.

Імунітет піднімати не потрібно, він сам підніметься. Але важливо його не опускати. А стається це тоді, коли йому немає роботи. У світі крім корона-, є ще рота-, ентеро-, пікорна- і маса інших вірусів. Проти яких немає ліків, але є імунітет. І щоб захворіти, багато не потрібно.

Достатньо цього: сидіти дома; не виходити на вулицю; не відвідувати парки, сквери, гори, річки; обробляти все дома дезрозчинами і створити там стерильні умови; ніколи нікого не вітати за руку і постійно користуватися маскою. Краще беушною, якій вже кілька місяців. І піднімати рівень стресу безперервним потоком негативних новин.

А що робити, щоб знизити ймовірність захворіти? Створити умови, щоб імунітет працював, бо лише тоді він міцний і нормально захищає людський організм. Які це умови? Менше сидіти по норах, більше бувати на свіжому повітрі. Гуляти в парках, ходити в гори. Нормально працювати і достатньо відпочивати. Робити навколо себе чистоту, але не стерильність. Їсти по можливості здорову їжу, жувати її, а не просто ковтати. Спілкуватися з людьми, але поки що тримати дистанцію. Руки мити, але санітайзерами обробляти тільки в публічних місцях, не дома.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також