Рівненський міський пологовий будинок отримав гуманітарну допомогу

1365 0

Ми у соцмережах:

Рівненський міський пологовий будинок отримав гуманітарну допомогу

Сьогодні, 1 грудня, волонтери громадської організації «Рівне Разом» передали черговий гуманітарний вантаж у Рівненський міський пологовий будинок.

 Заклад отримав підгузки, засоби гігієни та усе необхідне для породіль та немовлят.

Почесний Президент ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян зазначає, це стало можливим завдяки тісній співпраці рівненських волонтерів з різними благодійними організаціями в Україні і закордоном. Він запевняє, що надання допомоги медзакладам нині вкрай важливе. Адже і діти, і дорослі пацієнти дуже потребують підтримки у такий нелегкий час.

- Вже майже рік Україна живе в умовах повномасштабної війни. Кожен з нас докладає максимум зусиль задля допомоги як військовим, так і цивільному населенню. Кожен робить свій внесок на шляху до спільної перемоги. Цей гуманітарний вантаж дасть можливість породіллям та немовлятам Рівного отримати необхідне медичне забезпечення та якісний догляд. Діти - це наше майбутнє. Тож, намагаємось всіляко підтримувати новонароджених, - зазначив Віктор Шакирзян.

За словами головного лікаря Рівненського міського пологового будинку Світлани Муравської, в часи війни така допомога є дуже доречною для породіль. Бо ж часто в заклад прибувають вагітні жінки, переселені з інших міст та областей України.

В нашому пологовому будинку є багато внутрішньо переміщених осіб. Заклад вже надав допомогу для близько 1300 жінок. Ми намагаємося повністю забезпечувати всім, враховуючи і гігієнічні потреби жінок та новонароджених. Зараз як ніколи породіллям потрібна як фізична, так і психологічна підтримка. І отримання такої гуманітарної допомоги, на моє переконання, навіть на ментальному рівні говорить, що на нас чекає тільки перемога, тільки радість і позитив”, - зазначила керівник Рівненського міського пологового будинку Світлана Муравська.

Персонал закладу дуже вдячний благодійникам за допомогу в особливо важкий час.

До слова, волонтери ГО «Рівне Разом» із перших днів війни надають допомогу військовим і цивільним. На волонтерських засадах вони збирають і передають гуманітарну допомогу медзакладам, переселенцям, нужденним, а також підтримують українську армію. Переконують, будуть і надалі продовжувати це роботи доти, доки в цьому буде потреба.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також