Рівненський нардеп передав лікарням новітнє обладнання (ФОТО)

614 0

Ми у соцмережах:

Рівненський нардеп передав лікарням новітнє обладнання (ФОТО)

Нардеп з Рівного Дмитро Соломчук напередодні Нового року передав двом міським лікарням новеньке обладнання.

 Спочатку народний депутат навідався до колишньої залізничної лікарні, яка тепер носить назву міська лікарня №2. Він прийшов туди з сучасною системою, більш відомою в народі як «японець».

- У Рівненській лікарні №2 стояв апарат 1997 року випуску, - розповідає Соломчук в своєму Facebook. Від сьогодні – найсучасніший, для рівнян. Як сказав лікар, це не апарат, а «мерседес». Зрозуміло, що з новим, «японським», діагностика і лікування стануть легшими та ефективнішими.

Інший візит нардеп зробив до центральної міської лікарні Рівного, що на Карнаухова. Той передав медикам центральну станцію моніторингу та 12-канальний електрокардіограф.

- Ця система дозволяє лікарям з ординаторської на єдиному моніторі відстежувати життєві показники 12 пацієнтів у реанімації: в тому числі тиск, сатурацію та всі інші показники пацієнта, - говорить Соломчук.

Відтепер лікарю не потрібно буде витрачати години часу, щоб обійти усіх пацієнтів та зняти показники, а головне, що стан пацієнта контролюється системою щосекундно, а це життя рівнян. В свою чергу, 12-канальний електрокардіограф дозволяє моментально обробляє інформацію і відправляє її на потрібні «ґаджети». Встановлена програма розшифровки у момент внесення даних про пацієнта сама інтерпретує інформацію. Якщо, наприклад, пацієнтом є спортсмен, то у нього показники стану серця інші, або ж, якщо серце після хірургічних втручань, система теж розшифровує рубці.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також