Рівненській обласній лікарні присвоїли ім’я відомого лікаря

1013 0

Ми у соцмережах:

Рівненській обласній лікарні присвоїли ім’я відомого лікаря

Депутати підтримали звернення комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» щодо присвоєння лікарні імені Юрія Семенюка.

 Відповідне звернення подала громадська організація «Асоціація ортопедів-травматологів Рівненської області». Зауважимо, що відповідно до процедури було проведено громадське обговорення, а також збори колективу, який також дав свою згоду.

Тепер згідно з рішенням сесії керівник лікарні має подати Статут підприємства, викладений у новій редакції, на державну реєстрацію.

Довідково: Юрій Семенюк зробив величезний внесок у розвиток обласної лікарні та всієї ортопедо-травматологічної та хірургічної служби Рівненської області. Зокрема, був один із творців нового методу оперування - лапароскопічної холецистектомії.  Доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України. У 2000 році очолив обласну лікарню. За п’ять років, упродовж яких Юрій Семенюк був головним лікарем, лікарня стала клінічним закладом та вийшла на вищий рівень діагностично-лікувального процесу. Крім того, з 1995 року Юрій Степанович був головним хірургом Рівненського обласного управління охорони здоров’я. Отримав низку високих державних та професійних нагород, серед яких ордени «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів, Почесні грамоти Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Депутат  Рівненської обласної ради чотирьох скликань (1990 – 2006 р.р.). Очолював постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров'я материнства та дитинства. Пішов з життя 2013 року через хворобу.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також