Рівненський підводний мисливець — володар Кубка України

2141 0

Рівнянин Олег Горобюк (на фото — з рибою) став володарем Кубка України з підводного полювання. Змагання відбувалися упродовж двох днів на Каневському водосховищі.

ПIДВОДНI МИСЛИВЦI Рівнянин Олег Горобюк (на фото — з рибою) став володарем Кубка України з підводного полювання. Змагання відбувалися упродовж двох днів на Каневському водосховищі. У командному заліку рівненський «Случ», за який, крім Горобюк,а виступали Василь Голодюк та Віталій Корнійчук, став другим. Команда «Случ-2» посіла п'яте місце, а ще один рівненський колектив «Баракуда» — сьоме. Крім рівнян, участь у Кубку України брали мисливці з Києва, Дніпра, Кам'янця-Подільського, Кременчука, Миколаєва. — Змагання відбувалися у дуже складних умовах, — розповів керівник клубу «Случ» Сергій Партас. - У перший день був штормовий вітер і видимість півметра, що є мінімально допустимим показником. Через це деякі навіть досвідчені спортсмени відмовилися від участі. У другий день погода дещо налагодилась, але наші мисливці змогли утримати свої позиції: Олег Горобюк — перше особисте місце, а команда «Случ» — друге командне. — Які наступні старти? — Вже наступного місяця на Дністровському водосховищі відбудеться чемпіонат України. Наша команда — дворазовий чемпіон, тому ставимо перед собою максимальні завдання. Тим більше, що саме за підсумками цих змагань буде сформовано збірну України для участі в чемпіонаті Європи в Хорватії. — А як українці виглядають на міжнародній арені? — Нині у світовому рейтингу наша збірна сьома. Тому є усі шанси, що на чемпіонаті Європи потрапимо до десятки найкращих і здобудемо путівку на чемпіонат світу. Хоча там рівень змагань високий і боротися дуже непросто. Мисливцю, щоб вполювати здобич, іноді необхідно занурюватися на затримці дихання, тобто без акваланга, на 40-50 м.