Рівненській письменниці вручили премію імені Світочів

642 0

Ми у соцмережах:

Рівненській письменниці вручили премію імені Світочів

Обласну літературну премію імені Світочів вручили рівненській письменниці, поетесі, журналістці, композиторці - Ірині Баковецькій.

Рішення про присвоєння грошової премії напередодні одноголосно прийняли представники комітету, до якого входять місцеві краєзнавці, літератори, журналісти, бібліотекарі та просвітяни.

«Сьогодні в головній книгозбірні області ми вручаємо високу премію для талановитої письменниці Рівненщини. Ірино, бажаю вам натхнення, творчості та ще більшої креативності. Великих тиражів та вдячних читачів», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, який вручив премію імені Світочів для Ірини Баковецької.

Грошову винагороду авторка отримала за плідну творчу і культурно-просвітницьку діяльність, зокрема, за написання книги «Торчки або Ґрант для контрабанду»

По завершенню нагородження авторка презентувала присутнім нову прозовану книгу «Торчки або Ґрант для контрабанду» та розповіла, чим обумовлене написання книги, поділилась передісторією та сюжетом.

«Троє головних героїв, представники сільської інтелігенції, вирішили написати грант щодо гендерної політики, усі вони є реальними людьми з мого оточення. Ця книга має на меті донести до суспільства важливу проблему - наркотичну залежність сучасної молоді. Обкладинку до книги намалював мій чоловік – Ярослав. Щиро дякую рідним, друзям та знайомим за підтримку», - зазначила Ірина Баковецька.

Довідково:

Ірина Баковецька - член Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України, учасниця військово-історичних реконструкцій, засновниця власного поетичного стилю етно-вірша, ініціатор та організатор багатьох літературно-мистецьких проектів. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також