Рівненський плавець на Лазуровому березі встановив новий рекорд

1335 0

Новий рекорд України у плаванні на 1500 м встановив 18-річний рівнянин Михайло Романчук. На міжнародному турнірі у французькій Ніцці наш спортсмен подолав згадану дистанцію за 14:58.49. Попередній рекорд, встановлений на Олімпіаді у Лондоні запоріжцем Сергієм Фроловим, становив 14:59.19.

Михайло Романчук_02 Новий рекорд України у плаванні на 1500 м встановив 18-річний рівнянин Михайло Романчук. На міжнародному турнірі у французькій Ніцці наш спортсмен подолав згадану дистанцію за 14:58.49. Попередній рекорд, встановлений на Олімпіаді у Лондоні запоріжцем Сергієм Фроловим, становив 14:59.19. Разом з національним рекордом Михайло виборов і «золото» на змаганнях. Ще одну медаль найвищого ґатунку наш земляк здобув на 400 м вільним стилем (3:50.18). Також в активі Романчука бронзова нагорода на 200 м вільним стилем (1:49.52). Турнір у Ніцці був досить представницьким, участь в ньому брали 450 спортсменів з Іспанії, Німеччини, Угорщини, Італії, України, Швеції, Швейцарії та Росії. Андрій Сердінов, головний тренер збірної команди України з плавання: — Михайло Романчук виграв цей заплив із блискучим результатом, встановивши новий рекорд України. Він — другий плавець за всю історію плавання незалежної України, який розміняв 15-хвилинний рубіж на цій дистанції. Петро Нагорний, тренер Михайла Романчука: — Змагання у Ніцці були своєрідним підсумком нашої роботи за півроку, і вони показали, що ми на правильному шляху. Результат Михайла на 1500 м — це другий результат у нинішньому сезоні в світі. У квітні на нього чекає чемпіонат України, а в липні — чемпіонат світу. Думаю, за ці півроку Михайло ще додасть і зможе боротися за місце у фіналі. Нині робимо головний акцент саме на 1500 м, хоча, як показали звітні змагання, і на інших дистанціях є прогрес. Михайло Романчук — не єдиний рівненський рекордсмен України. До нього були Дмитро Назаренко (400 м — комплекс) та Анна Хлістунова (100 м — брас), їй навіть належав рекорд Європи.