Рівненський стрілець виграв міжнародний турнір

1075 0

Золоту медаль на традиційному турнірі «Старти олімпійських надій», що завершився в словацькому місті Нітра, здобув серед юніорів рівненський пістолетник Роман Нагорний.

Золоту медаль на традиційному турнірі «Старти олімпійських надій», що завершився в словацькому місті Нітра, здобув серед юніорів рівненський пістолетник Роман Нагорний. Інший наш стрілець Владислав Данилов став четвертим. Обидва спортсмени — студенти РДГУ. Серед кадетів честь України та Рівненщини захищала учениця школи №2 Юлія Бороденко, у неї друге місце. Змагання в Нітрі відбувалися у стрільбі з пневматичної зброї, і вони є одним з етапів підготовки до чемпіонату Європи, розповів тренер спортсменів Сергій Бондар. Остаточно ж склад збірної як серед юніорів, так і серед дорослих має визначитися за підсумками турніру, що відбудеться на початку грудня у Польщі. Нагадаємо, на участь в європейській першості також претендує Оксана Камінська, для якої це буде шансом здобути путівку на Олімпійські ігри.