Рівненський центр реабілітації дітей отримав ШВЛ-апарат

526 0

Ми у соцмережах:

Рівненський центр реабілітації дітей отримав ШВЛ-апарат

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль передав ШВЛ-апарат експертного класу для Рівненського обласного центру реабілітації дітей.

Даний заклад надає медичну допомогу у цілодобову режимі. Сьогодні тут перебуває 41 дитина. Серед них – вихованці, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти та діти з інвалідністю. Під час карантину дітки постійно перебувають в закладі. Їм надають не лише послуги з реабілітації, а й паліативну допомогу.

«Саме тому важливо, щоб в центрі був ШВЛ-апарат. Головне - вберегти здоров’я і життя дітей. Крім того, такий апарат гарантує проведення у закладі інтенсивної терапії. А це є основним аргументом для заключення закладу договору з НСЗУ», - зазначив Віталій Коваль.

Загалом центр реабілітації дітей розрахований на 125 місць. Наразі там тривають ремонтні роботи з облаштування спеціального пандусу для діток з інвалідністю.

У планах - добудувати ще один корпус. Цей об’єкт будуть пробувати включити на наступний рік в президентську програму «Велике будівництво».


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також