Рівненський «Верес» програв другий матч на зборах у Туреччині

977 0

Рівненські футболісти у своєму третьому матчі у рамках зимових зборів потерпіли поразки від Закарпатського “Минаю” з рахунком 4-0.

Розгромна перемога “Миная” над “Вересом” у товариському матчі пройшла без шансів для рівнян. Підтвердженням цьому є відсутність ударів у створ воріт від «Вереса».

Уже на 19 хвилині рівняни пропустили перший гол. Після подачі з кутового гравець “Минаю” скинув головою на вільного партнера, а той пробив зі всієї сили по воротах.

Другий гол був забитий із пенальті уже на 34 хвилині матчу. Дмитро Махнєв зіграв рукою у власному штрафному майданчику.

Весь матч рівняни намагалися пресингувати суперника,проте ударів по воротах так і не було, а «минаївці» далі забивали. На 75 хвилині ніхто не заважав пробити супернику з-за меж штрафного майданчика.

Знову розіграш кутового,знову помилки. “Червоно-чорні” залишили гравця на самоті під час розіграшу стандарту і на 88 хвилині рахунок став розгромним -4-0.

Вже за три дні рівняни проведуть свій четвертий спаринг-матч. 8 лютого у Туреччині Верес зіграє із узбекистанським Кизилкумом.