Рівненський військовий госпіталь отримав медичні засоби для лікування поранених українських воїнів

887 0

Ми у соцмережах:

Рівненський військовий госпіталь отримав медичні засоби для лікування поранених українських воїнів

Рівненський військовий госпіталь, по праву вважається одним з кращих військових медзакладів в Україні.

Адже щодня надає висококваліфіковану допомогу сотням поранених українських військовослужбовців. В умовах військового стану держава на високому рівні забезпечує основні потреби закладу, але, враховуючи інтенсивність, з якою доводиться працювати військовим медикам, допомога волонтерів їм все ж не завадить. Тож до госпіталю напередодні завітали представники волонтерського центру “Рівне Разом”.

 

До госпіталю рівненські волонтери доправили найнеобхідніше: медичні засоби, продукти харчування, милиці, інвалідні візки, засоби особистої гігієни для бійців, що перебувають нині у закладі.

Це вже не перший гуманітарний вантаж для цього шпиталю, розповідає очільник громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян.

Завжди запитуємо, дізнаємось про потреби різних лікувальних закладів. Пріоритет, звісно, потребам військових медиків у їхній щоденній нелегкій праці. З рівненським військовим шпиталем наш волонтерський центр співпрацює вже давно. Раніше передали військовим медикам потужний генератор для безперебійного забезпечення електроенергією операційних та інших лікувальних приміщень шпиталю. Намагаємось допомагати медичними засобами. В цьому дуже допомагають партнери ГО “Рівне Разом” за кордоном, зокрема в Італії, Швеції, Польщі та інших країнах".

Ще на початку повномасштабного вторгнення ми з колегами допомагаємо фінансово. На благодійний рахунок Рівненського військового госпіталю перераховуємо кошти, зокрема з квітня я попросив нараховані мені кошти, зарплату та премію перераховувати на потреби цього закладу. Отже, допомагаємо всім чим можемо, аби наші поранені бійці мали можливість швидше одужати. А військовим медикам, які роблять для цього все можливе, іноді просто творячи дива. Я від щирого серця хочу подякувати за їхню невтомну працю”, - розповідає Віктор Шакирзян.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також