Рівненський журналіст пропонує заборонити депутатам подавати свої проекти на громадський бюджет

2413 0

Ми у соцмережах:

Члени фракції БПП у міськраді - одні з найактивніших авторів проектів громадського бюджету

Журналіст Владислав Пєрязєв зареєстрував електронну петицію до Рівненської міської ради з вимогою заборонити подавати проекти на фінансування з громадського бюджету депутатам.

Свою пропозицію Владислав Пєрязєв аргументує так:

Владислав Пєрязєв. Фото - зі сторінки у Facebook«Є громадський бюджет Рівного 2019. Є проекти, які туди подали. Є серед них класні проекти. Є немало таких, які подали депутати міськради. До прикладу, створення спортивних майданчиків на території різних ЗОШ.

Якщо подивитися проекти минулих років, то чимало подібних ініціатив повигравали, адже школярі + батьки + вчителі + громада = достатня кількість голосів для перемоги.

Додаємо до цієї формули депутатів та отримуємо ідеальний механізм піару та збільшення кількості електорату.

А це недобре. Громадський бюджет має працювати на благо громади всього міста, а не для конкретної мети: отримати більше шансів для перемоги на виборах.

Навіть якщо депутат і хоче добра для громади, все одно це лишається способом пропіаритись за бюджетний кошт і вліпити плакат зі своїм обличчям на той майданчик.

Тож пропозиція – заборонити депутатам подавати проекти на бюджет участі. Хай подають з чужих акаунтів, хай подають через знайомих, хай подають ті, хто хоче балотуватися. Депутати чинного скликання подавати проекти не повинні. Це переростає у піар».

Збір підписів під петицією журналіста триватиме до 5 жовтня.

Зазначимо, що цього року на участь у конкурсі громадського бюджету подано 90 проектів на загальну суму 40,9 млн грн. Є серед них і депутатські проекти.

Так, депутат від «Свободи» Святослав Стельмащук подав проект на реконструкцію спортзони школи №8 (вул.Князя Острозького), «батьківщинівець» Володимир Попик пропонує встановити вуличні тренажери та футбольне поле зі штучним покриттям  на території школи №23(вул. Вербова), БППівець Андрій Кузьмич пропонує збудувати дитячий майданчик на території дитсадка №52 (вул.Коновальця). Ще один ББПівець Анатолій Чугуєвець пропонує реконструювати спортмайданчик поблизу будинку на вул.Басівкутській,168.

Торік, додамо, виграв проект БППівця Андрія Кузьмича щодо встановлення футбольного поля зі штучним покриттям на території школи №25 на вул.Коновальця (1,3 млн грн.) та проект БППівця Олексія Муляренка щодо адаптації міської інфраструктури для людей з інвалідністю (249 тис. грн).

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також